Kuchyň přesně podle vašich představ

Představte si kuchyň, ve které mají všechny věci, náčiní a spotřebiče své pevné místo. Zasněte se nad svými nejtajnějšími představami o dokonalé kuchyni, kde vznikají úžasné pokrmy. Vybavte si kuchyň jako místo, kde usedá celá rodina u velikého stolu a odkud se line jedinečná vůně. A teď se vraťte zpět do reality a přesvědčte se, že o perfektní kuchyni nemusíte pouze snít. Právě teď ji máte na dosah ruky!

kuchyně na míruInspirace na kuchyňskou linku

Záleží pouze na vás, jaký styl je vám nejbližší a zda dáváte přednost minimalismu s hladkými liniemi, Provence stylu anebo snad masivnímu dřevu. Nábytek na míru garantuje řešení pro každý prostor včetně podkrovních místností se zkosenými stěnami. A protože právě kuchyň je nejčastěji využívanou místností v celém bytě či domě, vyplatí se investovat do její přehlednosti a dokonalého uspořádání nábytku. Pokud se s důvěrou obrátíte na odborníky s citem pro design, vyberete si kuchyně na míru přesně podle svých požadavků.

Plánování kuchyňské linky je prvním krokem k jejímu získání. Díky plánu si budete moci přesně vybrat a určit, kde má být umístěna skříňka s policemi, šuplíky nebo spotřebiče. Jeden zákazník ocení volně stojící panel se spotřebiči, druhý potřebuje do menšího pokoje vměstnat a chytře umístit pračku. Díky přívětivému přístupu designérů, kteří se dokáží vcítit do vašich potřeb, společnými silami vymyslíte ustavení nábytku i kuchyňské linky tak, aby místnost nepůsobila stísněným dojmem, splnila požadavky na technické zázemí vody, plynu či elektrického připojení a samozřejmě nabídla dostatek místa pro všechny členy rodiny.

Vyberte si z mnoha tvarů i barevných kombinací

Nejčastěji se využívají kuchyňské linky stavěné do písmene I, tedy pouze rovné. Velké procento zákazníků volí skladbu kuchyně do L a též U a velké oblibě se rovněž těší kuchyně s ostrůvkem nebo rohové kuchyně protažené do písmene G. V malém prostoru lze aplikovat také dvouřadou kuchyň, kde zůstává dostatek místa na přípravu jídel, mytí, pečení, vaření i skladování zásob. Velkou inspirací vám mohou být kuchyně fotogalerie v mnoha odlišných stylech. Vkusné provedení s řadou vychytávek ovšem dělá z kuchyňské linky jakéhokoliv provedení nepostradatelné zázemí pro vaše kulinářské chvilky. Praktické držáky, výsuvné police a stejně tak drátěný program zajišťují dostatek úložného prostoru pro všechny drobnosti.

Vybavte svůj domov kvalitním nábytkem

Nábytek na míru je ideální možností, jak vybavit přesně podle svých požadavků vylepšit jakýkoliv prostor. Máte-li nevyužitý kumbál, díky praktickým policím z něj uděláte šikovnou šatnu na sezónní oblečení, popřípadě oceníte vestavěné skříně na chodbě, kam vměstnáte úklidovou techniku, obuv, kabáty i vybavení pro čtyřnohé mazlíčky. Podoba vašeho domova je pouze ve vašich rukou, obraťte se na profesionály a nechte skloubit nadčasový design s precizní dílenskou prací odrážející se v každém detailu.

Related posts