Které bytové projekty jsou v Praze právě ve výstavbě?

Vzhledem k velkému zájmu o moderní bydlení se řada projektů bytových domů dočkala dalších etap. Dnes se podíváme na dva z nich, které by vás mohli zajímat, pokud právě hledáte nové bydlení v Praze. V Praze 9 naváže na první dva úspěšné projekty stavbou dvou bytových domů pod názvem Panorama Kyje III. Na Praze 15 vyroste desetipodlažní dům v projektu Nové Měcholupy IV.

Panorama Kyje III

Dva čtyřpodlažní domy se 72 bytovými jednotkami vyrostou do roku 2014 vedle úspěšného projektu Panorama Kyje II. Najdete zde byty všech dispozic od 1+kk o výměře 30 m² až po rozlehlé byty 5+kk o 114 m². Všechny byty nabízí vysoký standard vybavení a jejich součástí je i prostor pro odpočinek na čerstvém vzduchu – balkon, předzahrádka či atraktivní terasa. Dostatek parkovacích míst zajistí podzemní garáže i okolní venkovní stání. Ačkoliv stavba ještě není dokončena, prodej bytových jednotek byl již zahájen a v nabídce již zbyla pouhá 1/3 všech bytů.

Panorama Kyje III, zdroj: prahanovebyty.cz
Panorama Kyje III, zdroj: prahanovebyty.cz

V nedalekém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost i dobré spojení do centra města. Stanice metra Rajská zahrada dosáhnete po 10 minutách chůze. Pro pohodlné cestování automobilem je přímo v dosahu Pražský okruh. Za nákupy na Černý most se dopravíte během pěti minut. Projekt Panorama Kyje III se bude nacházet v příjemném prostředí, v jehož sousedství najdete moderní bytové domy, vily i množství zeleně, které nabízí blízká zahrádkářská kolonie i parky. Za aktivním odpočinkem můžete vyrazit do Hloubětínského parku, Bažantnice nebo ke Kyjskému rybníku.

Tip: Chcete byty přímo u stanice metra B Hloubětín? Podívejte se na bytový projekt Park Hloubětín

Nové Měcholupy IV

Mezi nejprodávanější a nejlevnější nové byty v Praze patřily bytové jednotky v moderních komplexech Nové Měcholupy I – III. Projekt byl proto rozšířen o čtvrtou fázi, ve které vznikne desetipodlažní architektonicky zajímavě řešený dům, který nabídne 202 bytů v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Ke každému bytu náleží příjemný balkon či terasa.

Lokalita Horní Měcholupy, v níž se projekt nachází, nabízí dokonalé propojení života ve městě s bydlením v blízkosti přírody. Samozřejmostí je dostupná občanská vybavenost i dobré dopravní spojení. K pohodlnému cestování automobilem přispívá nedaleký nájezd na Jižní spojku. Přepravu do centra Prahy zajišťuje také autobus, kterým se během 10 minut přepravíte na stanici metra Háje. K příjemným procházkám do přírody můžete vyrazit k Hostivařské přehradě, k Milíčovským rybníkům či na Pitkovickou stráň. Ke sportovnímu vyžití se nabízí nedaleký golfový areál.

zdroj: prahanovebyty.cz
Nové Měcholupy IV, zdroj: prahanovebyty.cz

Byty jsou již v prodeji a v nabídce zbývá posledních 38 bytů. 1+kk najdete od necelých 1 300 000 Kč. 4+kk s rozlohou 77 m² za 3 162 000 Kč.

Podívejte se na další nabídku novostaveb od společnosti Ekospol,

Related posts