Kámen ve vašem prostoru: tipy na jeho využití

Dnešní doba přeje přírodním materiálům. Dřevo, kámen a kov si stále častěji nachází místo v našich interiérech a postupně vytlačují umělé hmoty a plasty. Pokud hledáte inspiraci pro své bydlení, přinášíme vám pár tipů, jak si zvelebit svůj prostor kolem domu i v jeho vnitřku díky kamenu.

Kamenné doplňky v zahradě

Vaše zahrada dostane nové kouzlo, pokud do ní umístíte kámen v jakékoliv podobě. Luxusně vypadají kamenné zídky nebo cestičky vedoucí ke vchodu, bazénu, ohništi či jinému zajímavému koutku v zahradě. Velký opracovaný nebo syrový kámen v podobě solitéru může působit jako nádherné přírodní umělecké dílo. Fasádu každého domu oživí zajímavé obkladové pásky na fasádu, které se nabízí v různých barevných provedeních. Dům se tak nenásilně stává součástí přírody okolo.

Kámen v interiéru: elegantní a stylový design

Kameny v interiéru zažívají velký boom. Jakákoliv místnost díky tomuto úžasnému přírodnímu materiálu získá moderní a sofistikovaný vzhled. Obkladový kámen oživí chodbu, zpříjemní vstupní prostory a jedinečnou atmosféru vykouzlí v obývacím pokoji v okolí krbu.

Velmi často se s kamennými doplňky můžete setkat také v koupelně. Obklady z kamene působí čistě a elegantně, vany z kamene dodají koupelně luxusní vzhled. Celá místnost získá nádech centra dokonalé relaxace a odpočinku, pokud ji vybavíte dalšími doplňky v decentních barvách: jednobarevné měkké ručníky, koupelnové předložky, dávkovače mýdla.

Obkladový kámen své místo často nachází i v kuchyních. Tam vytváří moderní italský styl, který můžete doplnit kovovými, dřevěnými a skleněnými kuchyňskými potřebami.

Chcete-li aby byly vaše interiéry a prostory okolo domu moderní a nadčasové, nechte si poradit na http://www.kamen-donat.cz. Firma nabízí kvalitní kamenné produkty a dokáže napomoci k tomu, aby se vaše představy o bydlení staly realitou.

Related posts