Jaké novinky si připravila Tescoma pro rok 2015?

Každá žena stráví velké množství času v kuchyni. Příprava kvalitního jídla pro rodinu je časově náročná. Proto i ty nejzapálenější kuchařky ocení jakékoliv vymoženosti do kuchyně, které jim práci usnadní. Tescoma každoročně přichází s řadou novinek, které usnadní práci v kuchyni nebo které hravým způsobem oživí přípravu jídla. Pojďme se podívat na některé vychytávky pro rok 2015.

Tvořítka na zmrzlinu

Děti i jejich kamarádi ocení netradiční zmrzlinovou pochoutku. Sada tří tvořítek ve tvaru srdíčka, kytičky a kolečka umožní maminkám vytvořit domácí zmrzlinu, kterou mohou prokládat oplatkou či sušenkou. Vytvarovanou zmrzlinu lze vyklopit na talíř a jíst lžičkou nebo si můžete dokoupit držátka na zmrzlinu. S jejich pomocí vytvoříte nanuk, který díky chytré násadě nebude ukapávat. Zakoupíte je na Tescoma.cz.

Tvořítka na zmrzlinové sendviče BAMBINI, zdroj: tescoma.cz
Tvořítka na zmrzlinové sendviče BAMBINI, zdroj: tescoma.cz

Tvořítka na jídlo

Hravé vaření můžete zažít také s tvořítky na ostatní pokrmy. Jejich aplikací se vám možná podaří přesvědčit dítko, aby snědlo i ne příliš oblíbený pokrm. Stačí jídlo vtěsnat do tvořítek a zajímavý tvar dítě bezesporu zaujme. Tvarovací souprava sestává z dvou nebo tří formiček.

Formičky na tvarování pokrmů PRESTO FOODSTYLE, zdroj: tescoma.cz
Formičky na tvarování pokrmů PRESTO FOODSTYLE, zdroj: tescoma.cz

Každá z nich je navíc opatřena stupnicí, která vám pomůže vrstvit pokrm rovnoměrně. Vybírat můžete mezi různými tvary od obyčejných koleček, přes trojúhelníky a čtverce až po hvězdičky a srdíčka. Velmi efektně vypadají tvarované zákusky, ale také zdravé pokrmy jako například rýže se zeleninou a jiné.

Poklice proti překypění

Snad nejnepříjemnějším nedopatřením při vaření je překypění polévky nebo vody s bramborami či těstovinami. Pro ženu to znamená nepříjemný úklid sporáku, u plynového sporáku navíc hrozí uhašení plamene. Proto novinka roku 2015 potěší skutečně všechny. Můžete je zakoupit na 4home.cz.

Silikonová poklice proti překypění je vypouklá opačně než klasická poklice. V jejím středu se nachází volný poklop, který se vlivem kypící tekutiny nadzvedne. Ucházející tekutina však zůstane ve vypouklém prostoru poklice jako v misce. Po ochlazení může tekutina stéci zpět do hrnce.

Odpeckovač třešní

Milujete třešně, ale nepoužíváte je do dezertů ani marmelád, protože vás nebaví jejich zdlouhavé odpeckování? Odpeckovač třešní si poradí s čerstvými i kompotovanými třešněmi i višněmi.

Chcete šetřit při nákupech on-line? Využijte slevových kupónů do nejznámějších internetových obchodů na Kupono.cz

Termoska stokrát jinak

Termoska má celoroční využití. V chladnějších dnech uchová teplý nápoj, který zahřeje na výletě i na cestě do práce. V horkém létě v ní naopak nápoj nezteplá a zůstane příjemně chladivý. Myslíte, že už na klasické termosce není co vylepšit? Podívejte se na novinky tohoto roku:

  • termoska s dávkovacím uzávěrem – pohodlné nalévání pomocí klapky, umožní nalévání nápojů bez větších tepelných ztrát
  • termoska s hrníčkem – pro pohodlnější pití je na termosku našroubováno víčko ve tvaru hrníčku s ouškem
  • sport termoska – je určena především k uchování chladných nápojů, její pítko umožní pohodlné pití za běhu i při jiném sportu. Pítko je navíc chráněno sítkem, které zajistí, aby led nebo ovoce vložené do nápoje zůstaly uvnitř termosky
  • termoska pro děti – i děti jezdí na výlety či do školy za nepříznivého počasí, manipulace s klasickou termoskou je však pro ně poměrně náročná, proto je termoska opatřená silikonovým brčkem navržena speciálně pro děti
  • termoska pro uchování potravin s širokým otvorem
Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 velikonočních motivů, zdroj: tescoma.cz
Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 velikonočních motivů, zdroj: tescoma.cz

Razítka na domácí sušenky

Pečení domácích sušenek může být ještě zábavnější se sadou razítek, které vtisknou sušence motiv zvířátek nebo květin. S razítky na sušenky s velikonočními motivy můžete připravit originální pohoštění pro koledníky.

Related posts