Jaké nabízí Slovenská požičovňa půjčky?

Ocitli jste se ve finanční tísni a potřebujete si půjčit peníze? Nebo chcete realizovat své plány, na které jste si nestihli našetřit? Ať už je důvod jakýkoliv, můžete si půjčit u Slovenské požičovny, která se již od svého vzniku specializuje na poskytování půjček. Ve svém portfoliu má pestrou škálu úvěrových produktů, na které se v dnešním článku podíváme.

Nejlehčí půjčka

Jednou z nejžádanějších je nejlehčí půjčka na nákup, která je určena pro každého, kdo si potřebuje snadno a rychle půjčit peníze. Nadchne vás nízká úroková sazba, která je od 7,5 %. Nejlehčí půjčka vám nabízí od 600 do 4 000 €. Jak už samotný název napovídá, půjčku si sjednáte jednoduše, stačí vyplnit online formulář, odeslat jej ke zpracování a vyčkat na vyjádření společnosti. U půjčky vám nebudou účtovány žádné poplatky za zřízení, vedení účtu, ani za účtové položky. Taková půjčka se nejčastěji bere na běžné věci do domácnosti například televize, sedací soupravy, sedací vaky (s možností doplnění granulátu do sedacího vaku), apod.

Manželská půjčka

Další variantou je manželská půjčka, která je určena pro manžele a partnery. Úroková sazba půjčky je už od 7,5 % a půjčit si můžete od 600 do 10 000 €. Jedná se o neúčelovou půjčku, kterou můžete využít prakticky na cokoliv. Sjednat si ji můžete opět přes internet.

Půjčka na bydlení

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci svého bytu či domu, pak se také můžete obrátit na Slovenskou požičovnu. V její nabídce najdete půjčku na bydlení, v již rámci si můžete půjčit od 5 000 do 20 000 €. K vyřízení půjčky nepotřebujete faktury, doklady, ani nemusíte ručit nemovitostí. A to jsou hlavní výhody, proč je tato Půjčka na bydlení tak oblíbená.

Hypopůjčka na cokoliv

Jestliže si však potřebujete půjčit vyšší částku, požádejte si hypopůjčku s výhodnou úrokovou sazbou. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Půjčit si můžete od 2 000 do 50 000 € na cokoliv, protože hypopůjčka je neúčelový úvěrový produkt. Můžete si z peněz rekonstruovat svůj dům, ale také koupit nové auto. Doba splatnosti je od pěti do třiceti let.

Půjčka na koupi nemovitosti

Poslední půjčkou v nabídce Slovenské požičovny je půjčka na koupi nemovitosti. Jak už plyne ze samotného názvu, půjčku využijete na koupi nemovitosti. Půjčit si můžete od 6 600 do 100 000 €. Můžete se těšit na nižší úrokovou sazbu a také na delší dobu splatnosti, která se pohybuje od pěti do třiceti let. K vyřízení půjčky nepotřebujete téměř nic, stačí vyplnit online žádost.

Půjčte si peníze, na cokoliv jen budete chtít. Slovenská požičovna vám nabízí pestrou škálu úvěrových produktů a na své si přijde každý.

Related posts