Jak se vyhnout zbytečným problémům? Sjednejte si pojištění majetku!

Mít dům nebo byt je radost, ale zároveň také starost. Musíte neustále dělat menší i větší opravy, aby vše bylo v nejlepším pořádku. Přes veškerou snahu se však mohou přihodit události, kterým nezabráníte. Řeč je například o prasklé vodovodní trubce, přepětí v elektrické síti, nebo vichřici, která odnese střechu. 

Jak se zachováte vy?

Nemilé události se zkrátka dějí. Každý má tři základní možnosti, jak se k „náhodě“ postaví.  Buď může být tak bohatý, že mu nebude vadit, když se jeho osobě jednou za čas něco přihodí. Nebo se bude celý život stresovat, ale zároveň věřit, že se mu všechny nepříjemné věci budou vyhýbat. A konečně poslední varianta, která je nejreálnější: sjedná si majetkové pojištění.

Kalkulace pojištění majetku

Výhodně s bonusy 

Za pojištění se platí jen několik tisíc ročně, cena se stanovuje individuálně. Kalkulace pojištění majetku je velice snadná a rychlá. Pomocí jednoduchého formuláře si ji dokáže provést každý sám z pohodlí domova. Stačí znát velikost obytné plochy.

Jakou pojistku zvolit? 

Oblíbené je pojištění Bezpečný domov od Ergo pojišťovny. Nabízí dobré krytí a současně několik bonusů. Mezi ně patří: asistenční služba dostupná 24 hodin denně a pojištění vedlejší stavby a garáže do 50 m2. Abyste měli dokonalý přehled o podmínkách a o tom, kolik a za co platíte, prostudujte si sazby pojištění Bezpečný domov.

sazby pojištění Bezpečný domov

Pojištění odpovědnosti zdarma pro celou rodinu!

Při uzavření smlouvy navíc zdarma získáte pojištění odpovědnosti (více o něm zde) až do výše 3 milionu korun. Pojištění odpovědnosti je velice užitečná věc. Může řešit i zapeklité situace. Představte si rozbitou pračku, která by vytopila sousedův byt. Škoda může v takovém případě sahat až do statisíců. Když budete pojištění, tak to nebudete muset řešit.

Nehledě na to, že u ERGO toto pojištění automaticky získají také rodinní příslušníci. Takže děti si klidně mohou hrát před domem, aniž by rodiče museli mít strach, že sousedovi rozbijí okno.

Život není ideální. Občas se smůla lepí na paty. Proto je dobré být pojištěn a tím pádem i připraven…

Related posts