Jak na úložné prostory ve vašem bytě?

Máte malý byt a tak doslova každý den řešíte úložné prostory v něm samotném? Pokud ano, je ideální volbou podívat se na několik našich tipů, které vám s řešením zcela určitě pomohou. Nejprve začněme klasickou, kterou jsou komody. Oblíbený nábytek, který je hitem právě proto, že nabídne dostatek místa pro jakékoliv vaše oblečení. Obvykle je k dispozici variance skříněk a šuplíků, které společně dohromady vytvoří prostor, který oceníte i vy. A kam takovou komodu umístit? Ty moderní se hodí do:

  • Ložnice
  • Obývacího pokoje
  • Dětského pokoje

Hledáte něco většího?

Pokud ano, i pro vás máme zajímavý tip. Může se hodit třeba do vaší ložnice, stejně jako přijde vhod i do vaší chodby. Jsou šatní skříně, které už jsou určené pro uskladnění větších kousků oblečení, jako jsou například bundy, kalhoty, saka a mnoho dalšího. Ideálně tedy takové oblečení, které je nejlepší mít pověšené na věšáku. Tomu velká šatní skříň zcela vyhovuje, i když na škodu rozhodně nejsou a nebudou ani umístěné police. Hitem jsou dnes skříně vestavěné, které mají tu výhodu, že dokážou dokonale využít veškerý prostor.

Kam s botami?

Ty jsou především u žen problémem, jelikož není nic výjimečného, že ženy obvykle potřebují i desítky párů bot. Kam je dát? Klasické botníky mohou být malé, a tak doporučujeme různé větší, třeba výklopné varianty. Na první pohled mohou vypadat jako běžná skříňka, která však nabídne dostatek prostoru právě na jakékoliv boty.

Využívejte i další nábytek

Co máme na mysli? Když řešíte úložný prostor, měli byste ho vidět skutečně všude. Jako prvním příklad poslouží postele, kde můžete také hravě najít hned několik metrů krychlových místa. Stejně tak mohou stejné výhody nabídnout i moderní pohovky. V obou případech obvykle mluvíme o úložném prostoru, který je spojený s ukládáním těch věcí, které každodenně nepotřebujeme, ale zároveň nám je líto je vyhodit.

Related posts