Jak na konferenci v Praze ve velkém stylu?

Uspořádat konferenci není jen tak. Pokud má jít o prospěšnou akci a nikoliv o zbytečné utrácení finančních prostředků, pak byste měli přijmout dvě základní fakta. Dobrou konferenci dělá kombinace dobrého programu a vhodně zvoleného prostředí. V praxi to znamená, že musíte pečlivě naplánovat program, pozvat odborníky a nepodcenit výběru konferenčních prostor. Ale pro jaké se rozhodnout v Praze? Zkušení organizátoři akcí vědí, že konference v čtyřhvězdičkovém hotelu Belvedere nemůže dopadnout špatně.

Belvedere je stavba, která se svým vzhledem řadí mezi nejvýznačnější hotely v Praze. Byla postavena v roce 1922 v monumentalistickém stylu a o 13 let později přestavěna ve stylu funkcionalistickém.

V současné době čtyřhvězdičkový komplex poskytuje široké spektrum služeb včetně možnosti uspořádání konference v Praze. Disponuje několika většími sály i menšími salonky s celkovou kapacitou až 400 osob. Samozřejmostí je i kompletní technické vybavení – nechybí kvalitní ozvučení, tlumočnické kabiny, dataprojektory, flipcharty a další důležité prvky. V celém areálu je také vysokorychlostní Wi-Fi.

uspořádání konference v Praze

Obecnou výhodou uspořádání konference v hotelu je catering. Nejinak je tomu v hotelu Belvedere – kvalifikovaný personál se postará o vše potřebné. Ať už jde o coffee break, raut, nebo oběd, vše zajistí na velmi vysoké úrovni.

A jaké konferenční prostory Praha byste měli zvolit? Chcete-li uspořádat konferenci, které se zúčastní větší počet osob, pak je volba jasná. Velký společenský sál s kapacitou až 300 osob má samostatný vchod přímo z ulice. Součástí prostor jsou také dva bary, taneční parket, pódium a šatna.

Pro akce komornějšího charakteru je jako stvořený nově zrekonstruovaný salonek. Anebo stylový Club Memphis v suterénu hotelu.

konferenční prostory Praha

Chcete se dozvědět více a prohlédnout si, jak to v hotelu Belvedere vypadá? Informace a fotografie najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

Related posts