Hodinový manžel za dostupné ceny

Potřebujete obložit nově koupelnu, namontovat nové žaluzie, pověsit závěsy nebo třeba vyměnit vodovodní baterii v kuchyni? Přesně pro řešení  těchto úkonů je nejlepší zavolat si na pomoc tzv. hodinového manžela. Jak ho ale nejlépe sehnat a za dostupné finance?

Bohužel ne každý má ve svém okolí nějakého toho šikulu, který s těmito domácími úkony pomůže. Mnohdy i když máte doma šikovného manžela či přítele, ne vždy má čas se do nejrůznějších úprav pustit a vyřešit je v dostupném časovém horizontu. Přesně v těchto případech je čas se porozhlédnout po tzv. hodinovém manželovi. I přesto, že hodinoví manželé jsou šikulové na svém místě, je občas třeba na některé odbornější práce jako nábytek na míru a malování těžko dostupných míst sáhnout po truhláři či malíři jako takovém.

Jak na to?

Než do své domácnosti povoláte rychlou pomoc udělejte si seznam se všemi úpravami do kterých se chcete pustit. Je záhodno rozčlenit si každý úkol podle priority a náročnosti. Budete se tak moci rychle rozhodnout, která z aktivit a úprav je opravdu urgentní k řešení pokud by si na vás snad hodinový manžel či řemeslník vyčlenil málo času.

Sežeňte si řemeslníka či hodinového manžela s předstihem

Máte-li sepsané veškeré úkony je na čase sehnat toho pravého pomocníka. Stejně jako si domlouváme návštěvu u lékaře nějakou dobu před vyšetřením, objednejte na kontrolu s předstihem i svou domácnost. Ušetříte si tak zklamání, až za Boha nebude možné sehnat řemeslníka na poslední chvíli.

Drobné opravy v domácnosti, zdroj: poptavej.cz
Drobné opravy v domácnosti, zdroj: poptavej.cz

Kde najít spolehlivou pomoc?

Dnes se již nehledá v tlustých knihách, ale jednoduše na internetu. To samé platí o kontaktech na hodinové manžely a řemeslníky. Klasický přístup napovídá zadat do prohlížeče klíčové slovo hodinový manžel nebo řemeslník, pak si vybírat a po jednom každého nakontaktovat. Tato cesta však zabere i hodiny vašeho  času a ne vždy najdete co potřebujete.  Aby hledání kontaktů na internetu bylo jednodušší, vznikly na trhy tzv. poptávkové systémy.

Co jsou poptávkové systémy

Poptávkové systémy vznikly, aby v dnešní době elektronické šetřily lidem čas a firmy a živnostníky přiblížily zákazníkům. Proto musí být vše hlavně přehledné a jasné. Nebojte se složitých webových stránek, vyplnění poptávky zvládne i internetový začátečník. Navíc služba je pro poptávající uživatele zcela zadarmo a ještě ušetříte čas i financ e. Na jediném místě se totiž střetá několik řemeslníků, každý s unikátní nabídkou. Reakci na poptávku můžete mít do pár minut přímo ve vašem emailu.

Kde poptávku zadat

Ověřené a kvalitní služby najdete u poptávkové služby Poptávej.cz. Jediné, co musíte udělat, je zadat přes poptávkový formulář vaši poptávku a to zcela zdarma, k poptávce je možné přiložit například i fotodokumentaci a jiné doplňující informace. Celá akce vám ve výsledku zabere 2 minuty. Čím přesnější bude poptávka, tím snazší bude vytvořit nabídku na míru včetně přesné kalkulace za služby či materiál.

Related posts