Hledáte nové bydlení? Letošní Vánoce už můžete strávit v novém bytě.

Hledáte luxusní byty Praha 5 a je pro Vás klíčový klid, občanská dostupnost a vybavenost? Pak zbystřete u nabídky dvou jedinečných bytů v Jinonické Rezidenci v oblíbené lokalitě Prahy 5 – Košířích s výbornou dostupností na pražský Anděl.

prodej bytů praha 5Komorní rezidence je ojedinělá v tom, že disponuje pouze 8 byty. Díky nízkému počtu sousedů čeká obyvatele absolutní soukromí, výhledy do zeleně a moderní nadčasový design, jenž se promítá do stavby i vnitřního vybavení a řešení jednotlivých bytů.

Pokud byste rádi přivítali nový rok v novém domově, ale nechcete mít starosti se sháněním nábytku a stěhováním, máte jedinečnou příležitost koupit si byt v právě dokončené novostavbě a navíc se nebudete muset starat o jeho zařízení. Vybavení pro Vás již vyřešil bytový designér. Kompletně zařízený byt 3+kk o výměře 78 m2 včetně kuchyňské linky a veškerého vybavení se nachází v 5. nadzemním podlaží a je orientován na jihozápadní stranu. Zajisté oceníte velkoformátová okna s izolačními trojskly a speciální technologií mikroventilace, umožňující ničím nerušený výhled do okolní zeleně, který si můžete vychutnat i z balkonu. Součástí bytu jsou 2 koupelny, což v dnešní době ocení nejen rodina s dětmi. Samozřejmostí je garážové stání a prostorný sklep. Stačí si jen donést své osobní věci a do Vánoc se můžete pohodlně zabydlet!

Prodej bytů Praha 5

Kdo si naopak rád sám vybírá veškeré vybavení bytu, barevně ladí jednotlivé detaily a uvítá zahradnickou výzvu, ten by měl zaměřit svou pozornost na byt o výměře 106 m2 v přízemí s jedinečnou dispozicí 4+kk a kaskádovitou zahradou ve svahu.  A navíc… dominantou exteriéru je přírodní skála sousedící s velkorysou terasou, kde si volné chvíle můžete užívat každý den při relaxaci s knížkou v ruce či sklence vína nebo šálku kávy. Možná nestihnete do Vánoc celý byt vybavit, ale stromeček s dárky sem jistě dokážete bez problémů usadit a strávit možná trochu netradiční, ale to o více nezapomenutelné, svátky v novém domově.

Jinonická Rezidence je navržena s důrazem na detail pro náročné zákazníky, pro něž je prioritou kvalita a komfort. Díky snadné dostupnosti na Anděl za pouhých pět minut automobilem se stává z tohoto místa ideální výchozí bod pro zaměstnání, obchodní schůzky i užívání kulturních a sportovních aktivit hlavního města. Zastávka MHD je pouhých 200 metrů od rezidence, stejně jako zastávka metra B – Jinonice, kam se autem dostanete za 5 minut či svižnou chůzí za 20 minut. Jízda autem na letiště Václava Havla vám zabere okolo 20 minut.

Prodej bytů Praha 5

Samozřejmostí je pak dostupná občanská vybavenost a příroda, v níž se moderní architektura rezidence dokonale vyjímá. Pro chvíle na čerstvém vzduchu se nabízí například přírodní park Košíře-Motol, rozhledna Cibulka či Prokopské údolí.

Prodej bytů Praha 5 a osobní prohlídku jednoho z vybraných bytů si můžete dohodnout s obchodní manažerkou, která odpoví na všechny Vaše dotazy a pomůže s výběrem Vašeho nového bydlení! Více informací i kontakt pro sjednání schůzky naleznete na www.jinonickarezidence.cz.

Related posts