Dřevostavba na klíč? Spolu s typem domu si proklepněte i jejího dodavatele!

Obliba dřevostaveb raketově roste. A není se ani čemu divit. Jsou rychle postavené, nízkoenergetické, variabilní, flexibilní, ekologické, velmi dobře odizolované a nepráší se v nich. V těch postavených z kvalitních materiálů a za použití špičkových technologií tedy určitě ne.

Co dělá kvalitní dřevostavbu? Spolu s kvalitními materiály používanými při výrobě a stavbě to jsou i špičkové technologie a moderní technické zázemí jejího dodavatele. Za něj ale také mluví doba jeho působnosti na trhu a množství spokojených klientů, kteří si bydlení ve své nové dřevostavbě mohou jen vynachválit. 

Domy s pětadvacetiletou zárukou

Co byste řekli na pětadvacetiletou záruku na konstrukční systém? Tu automaticky dostanete například k dřevostavbě z portfolia renomované společnosti Martinice Group. Tak si jsou její projektanti a stavaři jisti kvalitou své odvedené práce a životností materiálů, které při stavbě používají. 

Na milimetr přesný dům 

Martinice Group se dřevem pracuje už dvě dekády. Za tuto dobu poznala její přednosti i nedostatky. A své domy vypilovala k naprosté dokonalosti. Za pomocí špičkových technologií vám postaví na milimetr přesný dům. 

Kvalitní materiály a skvělé tepelně izolační vlastnosti

Z kvalitních materiálů, v nízkoenergetickém standardu a s nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi už v základní variantě. A v případě dřevostavby na klíč i s flexibilním projektem do posledního momentu výstavby. Který zkrátka bude v rámci možností nakloněn jakýmkoliv změnám ze strany zákazníka.

Rodinné domy na klíč

Hlavní specializací společnosti Martinice Group jsou rodinné domy na klíč. Typové i prémiové. Patrové, bungalovy, domy moderní i roubenky. Vybírat svůj dům můžete z katalogu společnosti, nebo si můžete přijít s vlastním architektonickým návrhem.  

Odolné krovy a vazníky 

V nabídce ovšem najdete i specialisty na kvalitní krovy a vazníky, bez nichž se zase neobejdete při rekonstrukci staré zástavby. Pokud zkrátka plánujete přestavbu starého domu, Martinice Group vám připraví odolné dřevěné krovy. Opět odolné a na milimetr přesné. Jinak to tento renomovaný dodavatel dřevostaveb snad ani neumí. 

Related posts