Do garáže nebo do sklepa – regály se hodí všude

A nejen, že se hodí, v některých prostorách jsou regály přímo nepostradatelné! Ať už ve sklepě, kde skladujeme sezónní oblečení, sportovní vybavení a staré sešity ze studentských let, je potřeba, abychom je měli kam bezpečně uskladnit a zároveň aby měly police dostatečnou nosnost. Regály proto najdou využití v každé domácnosti, komoře, sklepě i garáži a všichni kutilové budou nadšeni, pokud jim nějaký kvalitní pořídíte.

Úložný prostor v atypických prostorech

Regál do garáže je chytrým řešením i pro atypické prostory či do míst, kde bojujete s nedostatkem místa, kde se vám zasouvají vrata, nebo máte okna. Rozhodnete-li se nakoupit regály, pak máte na výběr celou škálu provedení s různými systémy úchopu. Existují například šroubové regály i bezšroubové, jež se liší konstrukcí. Svým vzhledem nejsou zcela atraktivní a representativní, nicméně unesou na jednu polici až úctyhodných sto kilogramů. Kovová konstrukce je stabilní a slibuje dlouhé roky používání, neboť materiál je prakticky bezúdržbový. Hodí se do skladů, obchodů i domácností a pomocí šroubu si je nastavíte tak, jak potřebujete. Pro maximální bezpečnost můžete regály přišroubovat k sobě a vytvořit si tak regálový komplex. Bezšroubová varianta regálu unese na jednu polici 250 kilogramů, a co zajisté oceníte, je silná a tuhá stavba se zasouváním.

Kombinace kovu a HDF polic

Kovové provedení v kombinaci s HDF policemi dřevěného vzhledu se skvěle hodí do archívu či skladování boxů a malých předmětů. Profesionálové a specialisté na regály vám nabízí též variantu s nosností až 400 kilogramů na polici, což využijete třeba pro uskladnění objemných krabic a těžkých břemen, zvláště pokud v garáži pracujete s různou technikou. Svěřte se do rukou odborníků, pro něž je prioritou bezpečnost zákazníků doma i na pracovišti a jež se zaobírají také otázkami životního prostředí. Díky svému férovému přístupu se může pyšnit řadou ocenění a certifikacemi.

Related posts