Developerským projektům v Praze se daří

Moderní bydlení je snem prakticky každého z nás. A teď si představte, když se snoubí lukrativní lokalita Prahy, nejnovější technologie, stavební materiály a design předních architektů. Vznikne jedinečné spojení domova s mnoha výhodami a neotřelým vzhledem budov i vnitřních prostor. V Praze jsou stále ještě k dispozici volné bytové jednotky ve vyhlášených obvodech za báječné ceny. Prohlédněte si nabídku a najděte si své místo nové pro život!

nové byty Praha 5

Volné byty v Praze 5

Vyhledávaná lokalita v Praze 5 nabízí zajímavé nízkoenergetické developerské projekty pro mladé dvojice, rodiny s dětmi i starší páry hledající komfortní zázemí s veškerou dostupnou občanskou vybaveností. Již příští rok se můžete stěhovat do nového bydlení v rezidenci Vrchlického. Tyto nové byty Praha 5 jsou stavěny s ohledem na požadavky pohodlného bydlení, proto kromě bytových jednotek lze pořídit i prostorná studia. V objektu bude sídlit rovněž komerční prostor a zajištěn je též dostatek parkovacích míst. Nové byty jsou vystavovány tam, kde je vynikající dopravní obslužnost a zároveň dostatek zeleně pro relaxaci a odpočinek. Městské parky a zahrada Klamovka s okouzlujícím zámečkem vám naprosto učaruje!

Viladomy Zbuzany – nový domov pro náročné

Dokončení výstavby projektu u Prahy je naplánováno na jaro roku 2019. Viladomy Zbuzany spojují třípodlažní domy v celkem deseti budovách. Svůj byt si vyberou jednotlivci i početné rodiny. K prodeji se nabízí celkem 268 bytů s dostatkem parkovacích míst i vlastní příjezdovou komunikaci. Jestliže tedy chcete uniknout ruchu Prahy, ale zároveň neopouštět pracovní povinnosti v hlavním městě, je bydlení v této malebné obci výhodné nejen polohou, ale také krásnou přírodou a snadnou dostupností. Je totiž vzdáleno pouhých 13 kilometrů od centra Prahy, takže se za čtvrt hodiny pohodlně dostanete do Prahy a přitom se vyhnete zdlouhavým zácpám. Bydlení v Praze je díky výhodným developerským projektům dokonalým místem pro soukromý i profesní život.

Related posts