Bydlení v půdním bytě – co nabízí?

Život v panelovém nebo cihlovém domě dnes není ničím výjimečným. Chcete-li ale ze svého domova udělat opravdovou raritu, podívejte se na moderní, nově realizované půdní byty, které dodají stabilní zázemí pro celou rodinu a vašemu životu navíc punc originality. Vyberou si opravdu všichni – mladé rodiny hledající hřejivé útočiště, starší páry vyznávající praktické řešení prostoru i jedinci s náročnými požadavky.

mezonetové byty Praha

Život v Praze tak trochu jinak

Oddělte se od davu ostatních a objevte kouzlo atypického bydlení. K tomu vám poslouží mezonetové byty Praha, které se nacházejí v různých částech hlavního města ve zmodernizovaných budovách i památkových objektech. Půdní byty mají své plusy, mezi které patří rozhodně soukromí a klid. Odborníci vytvářejí z půdních prostor luxusní obytné jednotky s terasami, chytře řešenými příčkami a otevřenými pokoji se vzdušnou atmosférou. Střešní okna navíc dělají z obyčejného bytu srdeční záležitost.

Prodej půdních bytů Praha provádí v několika částech města najednou. Všechny objekty jsou připraveny k okamžitému nastěhování a poskytují maximální komfort. Kromě prodeje bytů se můžete zajímat také o výkup nemovitostí Praha. Majitelé činžovních domů mohou zpeněžit vybydlené byty či půdní prostory a zbytečně se neobracet na realitní kancelář, kterým jsou často vypláceny vysoké provize. Raději využijte profesionální přístup zkušené firmy působící na trhu již více než 15 let. Jejich servis vás přesvědčí o správném výběru obchodního partnera. Disponují hotovostí a vyřídí za vás veškerou administrativu včetně návrhu smluv.

Rekonstrukce výhodně

Pakliže se rozhodnete odprodat své nevyužívané půdní místnosti, získáte na oplátku opravu svého domu. Prioritou je oprava střechy, krovů, hydroizolace i klempířských prvků a zateplení. Dále budete mít postaráno o výměnu oken, stoupacích rozvodů, kanalizace, společných prostor domu a samozřejmě fasády. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům a zužitkujte prázdné prostory, které nadarmo chátrají, k novým účelům. Po podrobné prohlídce, návrhu a realizaci renovace se zaručeně stanou spokojeným domovem dalších rodin.

Related posts