Bazén se vám letos opravdu vyplatí

Letošní letní sezóna bude výjimečná, protože ji pravděpodobně strávíme na zahradách, proto se vyplatí investovat do bazénu v mnoha provedeních. Jestliže hledáte pouze dočasné řešení, budou vám stačit varianty nadzemních bazénů. Dají se totiž jednoduše složit, využijí je dospělí i děti, a navíc se po sezóně snadno demontují a uskladní třeba v garáži nebo na půdě. Pokud vám tedy nejde vyloženě o image, bude nadzemní bazén za velmi přijatelný peníz skvělou volbou. Pro náročné uživatele a plavce se pak nabízí bazén instalovaný do země.

Bazén s přelivem – klasika z hotelů

Také rádi vzpomínáte na chvíle, které jste strávili v luxusních hotelech, kde byl bazén samozřejmostí a kde vám příjemné šplíchání vody ještě dlouho znělo v uších? Dopřejte si takovou pohodu i na své zahradě či uvnitř. Přelivové bazény jsou navržené tak, že voda sahá až po samotný horní okraj a tvoří tak s okolním terénem rovinu. Voda, která se pohybem v bazénu přelévá, končí v přelivovém žlabu. Pokud dáváte přednost zapuštěnému bazénu, promyslete i variantu skimmerového bazénu. Ten navazuje na dlažbu nebo částečně vystupující terén. Voda je pak odváděna do takzvaného skimmeru, podle čehož je tento model i pojmenován. Široký bazénový sortiment však nabízí i jiné možnosti, jak si zpříjemnit zejména hlavní letní sezónu kvalitním koupáním.

bazény

Bazénové příslušenství za parádní ceny

Díky pohodlnému online nákupu z vašeho domova nakoupíte bazénové příslušenství za akční ceny. Ať už chcete svůj stávající či nový bazén vylepšit o slanou úpravu vody, protiproudy, tepelná čerpadla či vysavač pro udržování čistoty, využijte značkových produktů u předního specialisty právě na bazénový sortiment. Samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty i kompletní záruka a odborný servis v podání zkušených profesionálů. Připravte se na léto a začněte svůj vysněný bazén sestavovat právě teď!

Related posts