5 důvodů, proč váš soused staví zahradní domek a vy ho budete chtít také!

Říkáte si, proč váš soused vedle na zahradě staví tu dřevěnou konstrukci a zdá se vám  jako nesmyslná a zbytečná stavba? Vyvedeme vás nejspíš z omylu. Váš soused je pravděpodobně praktický člověk, který buď pochopil, že si na zahradě může víc užívat, nebo našel způsob, jak elegantně uklidit nářadí. A to samé můžete i vy. Co všechno vám může stát na zahradě a jaké jsou výhody?

Domky Herold

1. Zahradní domek pro pohodlí

Na co je zahradní domek? Jednoduše ho můžete používat jako malou chatičku, do které umístíte všechno potřebné. K čemu to je? K tomu, abyste kvůli každé prkotině nemuseli chodit do domu, zouvat se a podobně. V zahradním domku máte všechno po ruce!

2. Altán pro příjemné posezení

Co je altánek, nemusíme vysvětlovat. Soused se zkrátka rozhodl, že bude trávit více času na zahradě a chce si ji udělat pěknou. Tak co, myslíte si pořád, že plastová židlička ve stínu u fasády splní ten účel úplně stejně?

3. Pergola pro pohodu ve stínu

Pergola je jednodušší konstrukce než altánek, ale v podstatě má ten samý účinek – příjemné posezení na zahradě ve stínu. Pergola bývá v podobě konstrukce, která je obrostlá popínavými rostlinami a často působí doslova jako z pohádky. Altány a pergoly jsou zkrátka hitem každého letního dne!

4. Praktický domek na nářadí

O výhodách takového domku se nemusíme nijak rozepisovat, vyplývají už z jeho názvu. Abyste nemuseli neustále chodit pro nářadí do domu nebo do garáže, kde stejně jen překáží, umístíte je do jednoduchého dřevěného domku, kde budou vždy při ruce.

5. Sauna pro zdraví

A možná si váš soused staví třeba nakonec saunu! Ale ani to není marné. Saunování je velmi ozdravná procedura známá tisíce let a v dnešní době není žádný problém pořídit si svou vlastní. Tak proč ne na zahradě?

Pokud se vám nakonec některý z těchto nápadů zalíbí, zkuste navštívit Domky Herold. Mají tam všechno!

Related posts